Lesrooster

MaandagDinsdagWoensdagDonderdagVrijdagZaterdagZondag
09:00 - 10:00Jazz kids 1
10:00 - 11:00Jazz kids 2
10:30 - 11:30Jazz Ladies
11:00 - 12:00Jazz kids 4
12:00 - 13:15Klassiek COMPANY
13:15 - 14:15Klassiek 4
13:15 - 14:30Jazz PRETEAM
14:30 - 15:45Modern/Jazz Kids TEAM les 1
15:45 - 16:45Modern/Hedendaags basis
16:30 - 17:30Jazz teensHiphop BasisHiphop kids 1Klassiek 3
16:45 - 17:45Acro voor dansers 1
16:45 - 18:00Modern/Jazz Kids TEAM les 2
17:30 - 18:00Pointes
17:30 - 18:30Jazz kids 3
17:45 - 18:45Acro voor dansers 2
18:00 - 19:00Modern techniekJazz techniek
18:30 - 19:30Dancehall 2
19:00 - 20:05Tap B
19:00 - 20:15Modern COMPANY
19:30 - 20:45Jazz Evolution
20:10 - 21:10Tap C
20:45 - 22:15Jazz COMPANY
21:00 - 22:30Clip COMPANY
21:15 - 22:15Tap MASTERS
MaandagDinsdagWoensdagDonderdagVrijdagZaterdagZondag
17:30 - 18:30Urban kids TEAM les 1
18:15 - 19:15Clip 3
18:30 - 19:30Iers CompanyUrban kids TEAM les 3
19:00 - 20:00Tap A
19:30 - 21:00Urban CREW les 2
20:00 - 21:00Ierse Dans B
21:00 - 22:00Ierse Dans A
MaandagDinsdagWoensdagDonderdagVrijdagZaterdagZondag
09:00 - 10:00Kinderdans 1
10:00 - 11:00Kinderdans 2
12:15 - 13:15Kinderdans 3
14:45 - 15:45Klassiek 1
15:45 - 16:45Klassiek 2
17:00 - 18:30Urban Teens TEAM les 1
17:45 - 18:45Musical 1
17:45 - 19:15Urban teens TEAM les 2
18:30 - 19:30Urban kids TEAM les 2
18:45 - 19:45Musical 2
19:30 - 21:00Urban CREW les 1
19:45 - 20:45Musical 3
20:45 - 21:45Musical 4
MaandagDinsdagWoensdagDonderdagVrijdagZaterdagZondag
09:00 - 10:00Kinderdans Oudegem
10:00 - 11:00Jazz kids 1 Oudegem
11:00 - 12:00Jazz kids 2 Oudegem
12:00 - 13:00Jazz kids 3 Oudegem
19:00 - 20:00Klassiek Oudegem
MaandagDinsdagWoensdagDonderdagVrijdagZaterdagZondag
11:00 - 12:00Balansen 1
12:00 - 13:00Balansen 2
MaandagDinsdagWoensdagDonderdagVrijdagZaterdagZondag
MaandagDinsdagWoensdagDonderdagVrijdagZaterdagZondag
18:45 - 19:45Jazz Volwassenen 1
19:00 - 20:00Clip 1
19:15 - 20:45Balansen COMPANY
19:45 - 21:00Jazz Volwassenen 2
20:00 - 21:00Clip 2
21:00 - 22:00Klassiek VolwassenenClip Volwassenen